Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zajímavosti o hercích, kteří budou hrát Volturiovy.

20. 6. 2010

Michael Sheen - Aro

Kde jste ho viděli: vlkodlak Lucian v Underworld filmech, britský premiér Tony Blair v The Queen a David Frist ve Frost / Nixon.

V New Moon: Aro je hlavní vůdce Volturi klanu a umí číst myšlenky pokud se dotyčného dotkne.

Byl blízkým přítelem Carlislea Cullena a velmi se zajímal o Edwarda a jeho upírský nadání. Také je velkým fanouškem lidské krve a nerozumí vegetariánství Cullenovcov.

Verdikt: Má nadání, bledou pokožku, a více než dost zkušeností s nadpřirozenými bytostmi. Velmi dobře, Chris Weitz.

Charlie Bewley - Demetris

Kde jste ho viděli: Nikde. Je záhadou!

V New Moon: Demetris je zdvořilý člen Volturi ochranky a má schopnost vystopovat lidí přes jejich myšlenky.

Verdikt: Vsadíme se, že ženské fanynky ho budou milovat, s vlasy jako Robert Pattinson a britským půvabem. Takže, kdo je v Team Demetris?

Jamie Campbell-Bower - Caius

Kde jste ho viděli: Anthony v Sweeney Todd; the Demon Barber of Fleet Street av RocknRolla. Také se šeptá, že si zahraje v Harry Potter and the Deathly Hallows.

V New Moon: Caius je jedním ze tří Volturi vůdců, po boku Ara a Marcuse, a je najtvrdohlavejším ze skupiny. Má strach z vlkodlaků a není příliš nadšený z Belly a Edwarda.

Verdikt: Vypadá celkem strašidelně, takže by měl pro Caius dobře vyhovovat. Jsme zvědavý zda je příliš mladý pro tuto roli, i když má potřebné vlasy po ramena. Nejsme si příliš jistý průhlednou pokožkou jako cibule přece jen.

Daniel Cudmore - Felix

Kde jste ho viděli: Mutant Colossus v X2 a X-Men: The Last Stand

V New Moon: Rola Volturi ochránce, Felix je násilnický, vysoký a velmi silný. Nemá žádnou známou sílu a zdá se, že s nevysvětlitelnou vášní nenávidí Edwarda Cullena.

Verdikt: Je robustní a stavěn jako fotbalový hráč. Ahoj, Felix!

Christopher Heyerdahl - Marcus

Kde jste ho viděli: V Smallville, Stargate: Atlantis a Supernatural. Tento chlap miluje jeho TV!

V New Moon: Marcus umí číst (vnímat) vztahy, což je šikovné pokud jste vůdcem starodávného upírského klanu. Nic mu neujde.

Verdikt: Zamýšlí vypadat zastrašující, bude ohromně znuděný, hrozivý Marcus.

Dakota Fanning - Jane

Kde jste ji viděli: Po boku Toma Cruise ve War of the Worlds, ve Spielbergově mini sérii Taken a nedávno v sci-fi filmu Push. V New Moon: zevnějškem dítě, Jane je obzvláště zlomyslná upírka, která byla přeměněna v mladém věku. Se svou silou mentální ubližuje lidem, na radost její dvojčata, Aleca. Bella je vůči jejím schopnostem imunní, co Jane nekonečně zlobí. Verdikt: Výborná volba! Fanning má mladý ochablý as lety jí hereckých zkušeností přinese Jane snadno k životu.

Cameron Bright - Alec

Kde jste ho viděli: V X-Men: The Last Stand, epizodě 4400 a jako Adama v An American Affair V New Moon: Alec je dvojčetem Jane a může řídit lidské smysly. Je dobře držet se od něj pokud nechcete najednou oslepnout, ohluchl nebo ztratit čich.

Verdikt: Dost mladý pro roli, se vším patřičným vypadá jako Alec. S trochou makeup-u a stylingu, Bright a Fanning mohou být snadno pokládáni za špatné dvojčata.

Noot Seear - Heidi

Kde jste ji viděli: Modelka pro Armaniho, Calvina Kleina a Chanel a také pro magazíny jako Elle a Vanity Fair.

V New Moon: Heidi hraje pro Volturiovcov návnadu, shromažďuje pro ně lidi k jídlu. Je popisována jako vznešená a vlastnící neobyčejnou krásu.

Verdikt: Její postava (spolu s Rosalie) je pravděpodobně tak blízko supermodelky jak ji najdete v Twilight Sage. Jsme si jistý, že její předchozí modelingová kariéra přispěje k její role - ale pomůže jí to s herectvím?

Justine Wachsberger - Gianna

Kde jste ji viděli: V roce 2004 ve filmu First Daughter.

V New Moon: Gianna je lidská sekretářka, dalo by se říci. Pracuje pro Volturiovcov a doufá, že jednoho dne ji promění v upírku. Cullenovi ji nemohou vystát a myslí si, že nejdříve skončí mrtvá.

Verdikt: Pokud umí přesvědčivě říci několik řádků, bude dobrá.

Zdroj

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář